Інформація щодо врегулювання деяких питань соціального захисту

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту » Біженцям

01.10.2014 Кабінетом Міністрів України прийнято постанови щодо врегулювання деяких питань соціального захисту осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції (далі – особа, яка переміщується), а саме:

 • порядок оформлення та видачі довідки про взяття на облік осіб, які переміщуються (постанова № 509);
 • порядок надання щомісячної адресної допомоги (постанова № 505).

Довідка є документом, який видається громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають на території України і переміщуються з тимчасово окупованої території або району проведення антитерористичної операції.


Докладнiше...


Дата публікації: 14-10-2014

До уваги громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, з Донецької та Луганської областей

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту » Біженцям

Шановні сумчани!

Зважаючи на складну ситуацію на сході нашої країни, до Сум приїжджають сім’ї переселенців з Донецької та Луганської областей.

Вони потребують багатьох необхідних речей, але найголовніше – приміщення для прихистку.

Городян, які мають можливість надати вільне приміщення (квартири, приватні будинки, кімнати) для тимчасового проживання таких родин, та мають бажання допомогти переселенцям, просимо звертатися до управління соціального захисту населення.

Контакти - вул. Харківська, 35, 3-й поверх, кабінет № 307, телефон 60-40-28 або телефон «гарячої лінії» 36-41-86.

Також можна звернутися до управління житлово-комунального господарства Сумської облдержадміністрації - вул. Шишкарівська, 9 (телефони: 61-10-78, 22-21-51, 66-55-22).


Шановні мешканці міста!

Зважаючи на складну ситуацію на сході нашої Батьківщини до Сумської області та міста Суми приїжджають сім’ї з Донецької та Луганської областей.

Банк гуманітарної допомоги створений на базі Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Хто має можливість надати одяг, продукти харчування (сухі), товари особистої гігієни, іншу благодійну допомогу для сімей та осіб з Донецької та Луганської областей, не байдужі та бажаючі допомогти, просимо звертатися до Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста України (вул. Холодногірська, 41, телефон 61-15-60).

 

З усіх питань також можна безкоштовно звернутися на загальнодержавну «гарячу лінію»

 за телефоном 0 800 507 309,

 або за контаткними телефонами державних служб:

 • Пенсійного фонду України - 0 800 503 753
 • Державного центру зайнятості - 0 800 505 060 або 730 з моб. телефону
 • Фонду соціального страхування з тимчасової працездатності - 0 800 501 892
 • Телефон довіри Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань - 0 800 501 383
 • Додаткову інформацію можна отримати на сайті Мінсоцполітики України www.mlsp.gov.ua
 • Управління соціального захисту населення Сумської міської ради - вул. Харківська, 35, 3-й поверх, кабінет № 307, телефон 60-40-28 або телефон «гарячої лінії» 36-41-86.


Докладнiше...


Дата публікації: 8-08-2014

Пам'ятка для внутрішньо переміщених осіб щодо отримання медичної допомоги

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту » Біженцям
 1. Після залишення зони АТО та визначення подальшого місця перебування, вам необхідно у триденний термін звернутись до найближчого закладу охорони здоров᾽я з метою прикріплення та можливості отримання невідкладної первинної медичної допомоги.
 2. Якщо у вашій сім’ї очікується народження дитини, вам необхідно дізнатися про найближчий заклад охорони здоров᾽я (жіноча консультація, пологовий стаціонар тощо) та в перші дні навідатись до них.
 3. Якщо у вас або одного із членів сім’ї під час переміщення на іншу територію спостерігаються тривожні симптоми порушення здоров᾽я (запаморочення, судоми, блювота, різке підвищення температури тіла до 38 градусів, порушення серцевого ритму, задуха, різке підвищення або зниження артеріального тиску тощо), необхідно негайно зателефонувати за телефоном 103 та викликати екстрену (швидку) медичну допомогу.

Докладнiше...


Дата публікації: 7-08-2014

Інформація щодо вирішення питань осіб та сімей, які приїхали на тимчасове перебування

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту » Біженцям

Громадяни та сім’ї, які приїхали на тимчасове перебування з Автономної республіки Крим та м. Севастополя, Донецької та Луганської областей до міста Суми, для вирішення питань щодо призначення різних видів соціальної допомоги, пільг, компенсацій, а також взагалі з питань соціального захисту та інших можуть звертатися до управління соціального захисту населення Сумської міської ради за адресою: 40024, м. Суми, вул. Харківська, 35, 1-й поверх, Інформатор або 3-й поверх кабінет 307. Телефони 36-22-45, 63-54-97, 60-40-28.


Докладнiше...


Дата публікації: 12-06-2014


Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав