Пенсійні знання — в маси

Городянину » Інформаційні матеріали » Пенсійний фонд

Сьогодні не можна недооцінювати значення впливу інформації на життя суспільства. Знання забезпечують збалансований життєвий цикл людини як особистості, так і громадянина. Зростання потоків інформації зумовлює необхідність більшого володіння інформаційним простором. Тому на рівні з іншими питаннями неабияку увагу управління Пенсійного фонду України в м. Сумах приділяє оперативному інформуванню населення з питань пенсійного забезпечення та змін, які відбуваються у пенсійному законодавстві України.


Докладнiше...


Дата публікації: 14-10-2013

Пенсія водіїв маршрутного таксі

Городянину » Інформаційні матеріали » Пенсійний фонд

Чи має право виходу на пенсію за віком на пільгових умовах водій маршрутного таксі, що працює за цивільно - правовим договором розповідає начальник відділу з контролю за нарахуванням пенсій управління Пенсійного фонду України в м. Сумах Марина Шевченко

 

Згідно із пунктом «з» статті 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» право на пенсію за віком на пільгових умовах незалежно від місця останньої роботи мають, зокрема, водії міського пасажирського транспорту (автобусів, тролейбусів, трамваїв) і великовагових автомобілів, зайнятих у технологічному процесі важких і шкідливих виробництв:

  • чоловіки - після досягнення 55 років і за наявності стажу роботи 25 років, у тому числі на зазначеній роботі не менш як 12 років 6 місяців;
  • жінки - після досягнення 50 років і за наявності стажу роботи 20 років, у тому числі на зазначеній роботі не менш як 10 років.

 


Докладнiше...


Дата публікації: 14-10-2013

Пенсія санітарки рентгенкабінету поліклініки

Городянину » Інформаційні матеріали » Пенсійний фонд

Чи має право виходу на пільгову пенсію за Списком №1 санітарка рентгенкабінету поліклініки розповідає головний спеціаліст відділу з прийому документів та обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в м. Сумах Наталія Євженко

 

Списком №1 (розділом ХХІ), затвердженим постановою Ради Міністрів СРСР від 22 серпня 1956 р. №117, були передбачені рентгенологи, техніки — рентгенологи, лаборанти — рентгенологи та інші працівники, зайняті в рентгенівських кабінетах і лабораторіях. До інших працівників може бути віднесена і санітарка рентгенкабінету.

Відповідно до постанови Ради Міністрів СРСР від 05 липня 1968 р. №517в установах охорони здоров'я посада “санітарка (няня)” була перейменована на посаду “молодша сестра по догляду за хворими”, тому у державному класифікаторі професій України ДК 003 — 95 посада “санітарка” не значиться.


Докладнiше...


Дата публікації: 14-10-2013


Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав