Порядок проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

Для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації голова ліквідаційної комісії, уповноважена ним особа або ліквідатор після закінчення процедури ліквідації, передбаченої законом, але не раніше закінчення строку заявлення вимог кредиторами повинен подати (надіслати рекомендованим листом з описом вкладення) державному реєстраторові такі документи:

  • заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації припинення юридичної особи у зв'язку з ліквідацією;
  • довідку відповідного органу доходів і зборів про відсутність заборгованості із сплати податків, зборів;
  • довідку відповідного органу Пенсійного фонду України про відсутність заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та страхових коштів до Пенсійного фонду України і фондів соціального страхування;
  • довідку архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню.

Докладнiше...


Дата публікації: 29-05-2014

Особливості оформлення прав на земельні ділянки

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

1 січня 2013 року є датою, за якою слідує введення нових правил та процедур оформлення прав на земельні ділянки та інше нерухоме майно. Саме в цей день набувають чинності два законодавчі акти, що впроваджують істотні нововведення у правове регулювання відносин щодо земельної та неземельної нерухомості.

Суть нововведень полягає у тому, що якщо до 1 січня 2013 р. в Україні формування земельних ділянок та оформлення прав на них здійснювалось шляхом ведення одного реєстру — Державного реєстру земель (який вело Державне агентство земельних ресурсів України та його територіальні органи), то після 1 січня 2013 р. таких реєстрів буде два, а саме: формування земельних ділянок фіксуватиметься в Державному земельному кадастрі, а оформлення прав на земельні ділянки — у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.


Докладнiше...


Дата публікації: 29-05-2014

Особливості та порядок встановлення батьківства

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

Батьки і діти мають взаємні особисті немайнові та майнові права та обов’язки. Згідно зі ст. 121 Сімейного кодексу України права та обо¬в’язки матері, батька і дитини ґрунтуються на походженні дитини від них, засвідченому державним органом реєстрації актів цивільного стану. Отже, юридичною підставою відносин між батьками та дітьми є кровне походження дітей від певних осіб (матері та батька), яке засвідчене органом державної реєстрації актів цивільного стану в порядку, встановленому нормами СК України.

Сама наявність фактичного складу, який утворюється сукупністю двох юридичних фактів: події — народження дитини та дії — реєстрації народження органом державної реєстрації актів цивільного стану, є підставою виникнення правовідносин між дітьми та їх батьками.


Докладнiше...


Дата публікації: 27-05-2014

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

  • паспорт;
  • посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;
  • довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Там Вам також допоможуть отримати інформацію з усіх питань, які хвилюють Вас на даний час, зокрема з питань розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, а також щодо працевлаштування.


Докладнiше...


Дата публікації: 6-05-2014

Державна реєстрація обтяжень речових прав на нерухоме майно

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

Під час проведення державної реєстрації обтяжень речових прав на нерухоме майно заінтересованою особою є особа, якою встановлено обтяження, а також особа, в інтересах якої встановлено обтяження (обтяжувач).

У разі проведення державної реєстрації припинення обтяжень речових прав на нерухоме майно заінтересованою особою є також особа, якою припинено обтяження, а також особа, в інтересах якої припинено обтяження.


Докладнiше...


Дата публікації: 31-03-2014

Інформація

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

Інформація щодо прав та обов’язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом)

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України відповідно до статті 1 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» є конституційним обов'язком громадян України.

Військовий обов'язок включає, зокрема прийняття на військову службу в добровільному порядку (за контрактом), призов на військову службу, проходження служби у військовому резерві.


Докладнiше...


Дата публікації: 21-03-2014

З 12 лютого 2014 року вступив у силу новий Порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

Нові правила державної реєстрації речових прав на нерухоме майно (передбачені Постановою Кабінету Міністрів України №868), що набули чинності з 12 лютого 2014 року, передбачають:

Можливість реєстрації нерухомості через пошту

Громадяни можуть реєструвати нерухомість через пошту. Проте слід врахувати, що при направленні документів поштою з описом вкладення необхідно засвідчення справжності підпису заявника згідно зі ст. 34 Закону України «Про нотаріат».

 

Спрощення процедури державної реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки

Новими правилами спрощується система державної реєстрації прав, похідних від права власності – оренда, іпотека. Так, сьогодні, щоб провести державну реєстрацію змін, що виникають з права оренди чи іпотеки, необхідно спочатку провести державну реєстрацію права власності та права оренди. І тільки після виконання цих дій проводиться державна реєстрація відповідних змін.


Докладнiше...


Дата публікації: 19-03-2014

Про статус виборчих комісій, особливості створення, державної реєстрації та припинення їх діяльності

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

У зв’язку з наближенням виборів Президента України, які відбудуться 25 травня 2014 року, Сумське міське управління юстиції, за результатами опрацювання Законів України «Про вибори Президента України», «Про вибори народних депутатів України», «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», із урахуванням вимог Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців», надає наступну інформацію:

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування (стаття 5 Конституції України).

Народне волевиявлення здійснюється через вибори, референдум та інші форми безпосередньої демократії (стаття 69 Конституції України).


Докладнiше...


Дата публікації: 19-03-2014

Стосовно об'єктів нерухомого майна, права на які підлягають державній реєстрації

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

У випадках, передбачених законодавством України, встановлено необхідність проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. Саме з проведенням такої державної реєстрації пов'язується момент виникнення права власності на нерухоме майно.

Так, частиною першою статті 182 Цивільного кодексу України (далі - Кодекс) передбачено, що право власності та інші речові права на нерухомі речі, обмеження цих прав, їх виникнення, перехід і припинення підлягають державній реєстрації.


Докладнiше...


Дата публікації: 28-02-2014

Графіки прийому та надання допомоги

Городянину » Інформаційні матеріали » Міське управління юстиції

 

 


Докладнiше...


Дата публікації: 10-02-2014


Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав