Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/meria/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 104 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/meria/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 277 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/meria/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 562 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/meria/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 566 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/meria/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 424 1391-МР
Мунiципальний iнформацiйний портал
Офiцiйний сайт Сумської міської ради / версiя до друку
майдан Незалежностi, 2, Суми, 40000
тел./факс: +38 (0542) 700-560
e-mail: rada@meria.sumy.ua

1391-МР

Документи » Рішення міської ради » 1391-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" вересня 2005 р № 1391-МР
м. Суми

Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень юридичних та фізичних осіб та наданих документів, відповідно до статей 12, 118, 123, 124, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати згоду на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям згідно з додатком № 1. 
 2. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам згідно з додатком № 2. 
 3. Надати згоду на перепогодження технічної документації із землеустрою, що підтверджує межі та розміри земельних ділянок, які належать громадянам на правах власності (зміна цільового призначення) згідно з додатком № 3. 
 4. Унести зміни в пункт 21 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 23 лютого 2005 року № 1114 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок” в частині надання дозволу на розробку проекту землеустрою на відведення земельної ділянки по вул. Сумсько-Київських дивізій, 22 „а” підприємцю Корніцькому Владиславу Олександровичу, а саме: в графу 6 замість слів „За рахунок земель житлової та громадської забудови Сумської міської ради” записати слова „За рахунок прибудинкової території будинку № 22 вул. СКД”. 
 5. Унести зміни у пункт 6 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 5 липня 2005 року № 1263 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок та внесення змін до рішень Сумської міської ради”, а саме: в графу 2 замість слів „Підприємець Бобров Андрій Федорович, 2966005570, Бобров Олександр Федорович, 3090704679” записати слова „Підприємець Бобров Андрій Федорович, 2966005570”. 
 6. Унести зміни у пункт 6 додатка №2 до рішення Сумської міської ради від 20 липня 2005 року № 1334 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок та внесення змін до рішень Сумської міської ради”, а саме: в графу 2 замість слів „Денисенко Лідія Костянтинівна” записати слова „Денисенко Лілія Костянтинівна”.
 7. Унести зміни у пункт 38 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 5 липня 2005 року № 1263 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок та внесення змін до рішень Сумської міської ради”, а саме: в графу 3 замість слів „вул. Білопільський шлях, 38/1” записати слова „вул. Білопільський шлях, 23/1”. 
 8. Унести зміни у пункт 72 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 5 липня 2005 року № 1263 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині погодження місця розташування об’єкта по вул. Скрябіна, 7 приватному виробничо-комерційному підприємству „Легіон”, а саме: в графу 4 замість цифр „0,4000” записати цифри „0,8024”, в графу 6 замість слів „За рахунок земель ЗАТ „Свіжий вітер” записати слова „За рахунок земель ТОВ „Квалітекс”. 
 9. Унести зміни у пункт 23 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 20 липня 2005 року №1334 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині погодження місця розташування об’єкта перехрестя вул. Харківської та вул. Паризької Комуни ПТФ „Корнус-Плюс”, а саме: в графу 3 замість слів „Землі комерційного використання під будівництво 14 –поверхового готельно-торговельно-розважального комплексу” записати слова „Землі житлової та громадської забудови, під будівництво багатоповерхового житлового будинку із вбудованими нежитловими приміщеннями”, в графу 4 замість цифр „0,0400” записати цифри „0,4000”. 
 10. Скасувати в пункт 20 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 25 травня 2005 року № 1247 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання в оренду земельної ділянки 12 Харківський мікрорайон (вул. Черепіна-Інтернаціоналістів) будівельній компанії „СматехСистемз” в зв’язку з неотриманням відмови попереднього користувача на вилучення земельної ділянки. 
 11. Унести зміни та доповнення до рішення Сумської міської ради №1171-МР від 05 липня 2005 року “Про проведення конкурсу та надання в оренду земельних ділянок під розміщення малих архітектурних форм (міні магазинів, кіосків) на зупинках громадського транспорту”, а саме:
  • доповнити рішення додатковим пунктом 5 в редакції: “Надати дозвіл на розробку проектів відведення земельних ділянок зазначених у додатку переможцям конкурсу визначених комісією з питань продажу земельних ділянок на конкурентних засадах (земельні торги) та з питань проведення конкурсу на право оренди земель для здійснення підприємницької діяльності”, відповідно попередній пункт 5 вважати пунктом 6;
  • унести зміни у пункт 4 рішення, а саме: замість слів “тримісячний термін” записати слова “шестимісячний термін”;
  • унести зміни у графу 3 пункту 39 додатку до рішення щодо уточнення площі земельної ділянки, а саме: замість цифри “0,06” записати “0,006”.
 12. Встановити термін дії рішення шість місяців з моменту набуття ним чинності. 
 13. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови К.К. Помазана. 

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [190 Kb] (cкачувань: 540) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 19-10-2005Iнформацiя опублiкована на сайтi www.sumy.ua
URL: http://meria.sumy.ua/index.php?newsid=9120
Дата документу: 19-10-2005
Усi права на матерiали, вмiщенi на цьому сайтi, належать
Виконавчому комітету Сумської міської ради
При використаннi iнформацiї
посилання на сайт www.sumy.ua обов'язкове.
© 2004 - 2015 роки