Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/meria/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 104 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/meria/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 277 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/meria/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 562 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/meria/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 566 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/meria/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 424 1343-МР
Мунiципальний iнформацiйний портал
Офiцiйний сайт Сумської міської ради / версiя до друку
майдан Незалежностi, 2, Суми, 40000
тел./факс: +38 (0542) 700-560
e-mail: rada@meria.sumy.ua

1343-МР

Документи » Рішення міської ради » 1343-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "03" серпня 2005 р № 1343-МР
м. Суми

Про надання в оренду, вилучення, продовження терміну оренди земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень заявників та наданих документів, відповідно до статей 12, 124, 141, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Вилучити земельнi дiлянки у пiдприємств, установ, організацій та підприємців, зазначених у додатку № 1. 
 2. Надати в оренду земельні ділянки підприємствам, установам, організаціям та підприємцям, зазначеним у додатку №2.
 3. Продовжити термін оренди земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям та підприємцям, зазначеним у додатку № 3.
 4. Установити орендну плату за землю підприємствам, установам, організаціям та підприємцям, зазначеним у додатках №2, №3 до рішення, в розмірі відповідного відсотку від грошової оцінки земельної ділянки, вказаного у графі 6. 
 5. На підставі рішення Сумської міської ради від 30 березня 2005року №1160-МР “Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми” унести зміни до рішень Сумської міської ради в частині застосування відсотків, що враховуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками, а саме:
  5.1. Унести зміни в пункт 5 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 29 вересня 2004 року № 947 - МР „Про надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям, затвердження прибудинкових територій, та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання в оренду земельної ділянки по вул. Харківській, 107 підприємцю Довженко Валентині Максимівні, а саме: в графу 6 замість цифри „6,0” записати цифру „3,0”. 
 6. У зв’язку з допущеними помилками внести уточнення до рішень Сумської міської ради, а саме:
  6.1. Унести зміни в пункт 53 додатка до рішення Сумської міської ради від 5 липня 2005 року № 1267-МР „Про надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання в оренду земельної ділянки по вул. Петропавлівській, 70 Братушці Сергію Євгенійовичу, а саме: в графу 2 замість слів „Братушка Сергій Євгенійович, 2277604833” записати слова „Підприємець Братушка Андрій Євгенійович, 2698700115”. 
 7. Підприємствам, організаціям, установам та підприємцям в місячний термін оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками. 
 8. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К., а контроль – на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [57.5 Kb] (cкачувань: 352) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 22-08-2005Iнформацiя опублiкована на сайтi www.sumy.ua
URL: http://meria.sumy.ua/index.php?newsid=9044
Дата документу: 22-08-2005
Усi права на матерiали, вмiщенi на цьому сайтi, належать
Виконавчому комітету Сумської міської ради
При використаннi iнформацiї
посилання на сайт www.sumy.ua обов'язкове.
© 2004 - 2015 роки