Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/smr/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 104 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/smr/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 277 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/smr/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 562 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/smr/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 566 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/smr/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 424 963-МР
Мунiципальний iнформацiйний портал
Офiцiйний сайт Сумської міської ради / версiя до друку
майдан Незалежностi, 2, Суми, 40000
тел./факс: +38 (0542) 700-560
e-mail: rada@meria.sumy.ua

963-МР

Документи » Рішення міської ради » 963-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" жовтня 2004 р № 963-МР
м. Суми

Про передачу у власність, оренду та зміну цільового призначення земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі розробленої та наданої технічної документації по складанню документів, що посвідчують право власності або оренди на землю, відповідно до статей 12, 93, 116, 118, 121, 124, 125 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Передати у власність та в оренду земельні ділянки громадянам, згідно з розробленими проектами відведення, згідно з додатком, додаток № 1. 
 2. Передати у спільну часткову власність та в оренду земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд громадянам, яким належать житлові будинки на праві спільної часткової власності, згідно з додатком № 2. Розмір спільних часток земельних ділянок визначається співвласниками цих об'єктів пропорційно розмірам часток спільної власності на будинок, будівлю, споруду. 
 3. Передати у власність та в оренду земельні ділянки громадянам, яким вони надані раніше в користування, а саме:
  3.1. Для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, згідно з додатком № 3.
  3.2. Для гаражного будівництва, згідно з додатком № 4.
  3.3. Для ведення садівництва, згідно з додатком № 5. 
 4. Унести зміни в пункт 5 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 29 вересня 2004 року № 942 -МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради”, а саме: в графі 2 замість „Дерев’янко Олександра Анатоліївна” записати „Дерев’янко Олександра Антонівна”. 
 5. Встановити термін оренди земельних ділянок 25 років, а орендну плату - в розмірі ставки земельного податку. 
 6. Громадянам - власникам та орендарям земельних ділянок, у місячний термін виготовити правовстановлюючі документи на землю. 
 7. Змінити цільове призначення земельної ділянки гр. Кісєльову Олександру Іларіоновичу, що розташована в садівницькому товаристві „Енергетик” із „садівництва” на „будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”.
 8. Скасувати пункт 224 додатку № 6 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів № 723 від 16.12.93 р. у зв’язку з неотриманням громадянином Фединою Сергієм Миколайовичем державного акту на право власності на земельну ділянку та переходом права власності на будинок до іншого власника.
 9. Скасувати пункт 99 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів № 136 від 17.03.93 р. у зв’язку зі смертю громадянки Черняєвої Ніни Михайлівни і неодержанням державного акту на право власності на земельну ділянку. 
 10. Скасувати пункт 72 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів № 722 від 16.12.93 р. у зв’язку зі смертю громадянина Кліндухова Федора Васильовича і неодержанням державного акту на право власності на земельну ділянку. 
 11. Скасувати пункт 5 та пункт 7 додатку № 12 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів № 70 від 17.02.94 р. в частині передачі у власність земельних ділянок під садівництво громадянам Мішиній Раїсі Василівні та Курунтяєвій Тетяні Іванівні за їх заявами . 
 12. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Глуходіда Ю.О., а контроль – на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.). 

 

Міський голова

В.П.Омельченко

 

Додатки [174 Kb] (cкачувань: 457) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 4-11-2004Iнформацiя опублiкована на сайтi www.sumy.ua
URL: http://meria.sumy.ua/index.php?newsid=8536
Дата документу: 4-11-2004
Усi права на матерiали, вмiщенi на цьому сайтi, належать
Виконавчому комітету Сумської міської ради
При використаннi iнформацiї
посилання на сайт www.sumy.ua обов'язкове.
© 2004 - 2015 роки