Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/smr/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 104 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/smr/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 277 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/smr/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 562 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/smr/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 566 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/smr/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 424 901-МР
Мунiципальний iнформацiйний портал
Офiцiйний сайт Сумської міської ради / версiя до друку
майдан Незалежностi, 2, Суми, 40000
тел./факс: +38 (0542) 700-560
e-mail: rada@meria.sumy.ua

901-МР

Документи » Рішення міської ради » 901-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

XXIV СКЛИКАННЯ XXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" серпня 2004 р № 901-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 25.05.2004 р. № 837-МР “Про надання згоди на продаж незавершеного будівництва культурно-спортивного комплексу по вул. Над’ярній у місті Суми”

З метою приведення рішення Сумської міської ради від 25.05.2004 року № 837-МР “Про надання згоди на продаж незавершеного будівництва культурно-спортивного комплексу по вул. Над’ярній у місті Суми” у відповідність до нормативно-правових актів, що регулюють питання визначення вартості об’єктів незавершеного будівництва та процедури залучення суб’єктів оціночної діяльності до проведення робіт з незалежної оцінки майна, керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до рішення Сумської міської ради від 25.05.2004 року № 837-МР “Про надання згоди на продаж незавершеного будівництва культурно-спортивного комплексу по вул. Над’ярній у місті Суми”, а саме:
    1.1. Пункт 1 викласти в такій редакції:
    “1.Надати згоду на продаж незавершеного будівництва культурно-спортивного комплексу по вул. Над’ярній у місті Суми товариству з обмеженою відповідальністю “Українсько-німецька будівельна компанія”.
    1.2. Пункт 2 викласти в такій редакції:
    “2.Департаменту комунальної власності Сумської міської ради (Архангєліді Г.Г.) взяти на облік об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, здійснити його продаж за ринковою вартістю, визначеною шляхом проведення незалежної оцінки в порядку, встановленому чинним законодавством”. 
  2. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Глуходіда Ю.О., а контроль – на постійну комісію з питань контролю за використанням комунальної власності та приватизацією ( Соколов О.А.). 

 

Міський голова

В.П.ОмельченкоДата публікації: 11-09-2004Iнформацiя опублiкована на сайтi www.sumy.ua
URL: http://meria.sumy.ua/index.php?newsid=8427
Дата документу: 11-09-2004
Усi права на матерiали, вмiщенi на цьому сайтi, належать
Виконавчому комітету Сумської міської ради
При використаннi iнформацiї
посилання на сайт www.sumy.ua обов'язкове.
© 2004 - 2015 роки