Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/smr/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 104 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/smr/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 277 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/smr/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 562 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/smr/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 566 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/smr/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 424 897-МР
Мунiципальний iнформацiйний портал
Офiцiйний сайт Сумської міської ради / версiя до друку
майдан Незалежностi, 2, Суми, 40000
тел./факс: +38 (0542) 700-560
e-mail: rada@meria.sumy.ua

897-МР

Документи » Рішення міської ради » 897-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

XXIV СКЛИКАННЯ XXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" серпня 2004 р № 897-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми і передачу безкоштовно на баланс та обслуговування закінчених будівництвом газопроводів у житловому мікрорайоні “Аерофлотський”

Розглянувши звернення державного підприємства “Фонд інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості” щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчених будівництвом газопроводів у житловому мікрорайоні “Аерофлотський”, керуючись пунктом 51 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчених будівництвом газопроводів у житловому мікрорайоні “Аерофлотський” згідно з додатком до цього рішення. 
  2. Передати безкоштовно на баланс та обслуговування газопроводи, зазначені у додатку до цього рішення, відкритому акціонерному товариству “Сумигаз” в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Департаменту комунальної власності міської ради (Архангєліді Г.Г.) взяти на облік газопроводи, зазначені у додатку до цього рішення, і здійснити їх передачу на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству “Сумигаз” в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Глуходіда Ю.О. 

 

Міський голова

В.П.Омельченко

 

Перелік закінчених будівництвом газопроводів у житловому мікрорайоні “Аерофлотський" [35.5 Kb] (cкачувань: 410) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 11-09-2004Iнформацiя опублiкована на сайтi www.sumy.ua
URL: http://meria.sumy.ua/index.php?newsid=8422
Дата документу: 11-09-2004
Усi права на матерiали, вмiщенi на цьому сайтi, належать
Виконавчому комітету Сумської міської ради
При використаннi iнформацiї
посилання на сайт www.sumy.ua обов'язкове.
© 2004 - 2015 роки