Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/meria/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 104 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/meria/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 277 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/meria/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 562 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/meria/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 566 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/meria/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 424 Сумські депутати просять для міста прямі потяги до центру, на захід і південь
Мунiципальний iнформацiйний портал
Офiцiйний сайт Сумської міської ради / версiя до друку
майдан Незалежностi, 2, Суми, 40000
тел./факс: +38 (0542) 700-560
e-mail: rada@meria.sumy.ua
Міське господарство > Сумські депутати просять для міста прямі потяги до центру, на захід і південь

Сумські депутати просять для міста прямі потяги до центру, на захід і південь


Сумські депутати просять для міста прямі потяги до центру, на захід і південь 30 березня депутати міської ради ухвалили Звернення до Міністерства інфраструктури України щодо налагодження залізничного сполучення м. Суми із західними, центральними та південними регіонами країни.

Загальновідомо, зазначають депутати в листі , що транспортна інфраструктура істотно впливає на економіку, від стану та якості роботи транспорту залежить і певною мірою розвиток та благополуччя країни, регіону, міста, тощо.

Сумські депутати просять для міста прямі потяги до центру, на захід і південь30 березня депутати міської ради ухвалили Звернення до Міністерства інфраструктури України щодо налагодження залізничного сполучення м. Суми із західними, центральними та південними регіонами країни.

Загальновідомо, зазначають депутати в листі , що транспортна інфраструктура істотно впливає на економіку, від стану та якості роботи транспорту залежить і певною мірою розвиток та благополуччя країни, регіону, міста тощо. Разом із тим у Сумах функціонування транспортного сектору не відповідає реаліям і потребам ринку перевезень. Аналіз руху поїздів по станції Суми показав, що обласний центр знаходиться ніби то «осторонь» від транспортного залізничного забезпечення країни. «Залізничний транспорт є найзручнішим, найбільш безпечним та швидким способом сполучення між адміністративно-територіальними одиницями, а в деяких регіонах – ключовим видом транспорту, а тому припинення та суттєве скорочення напрямків руху неминуче призводить до суспільного невдоволення, погіршення соціально-економічної атмосфери та гальмування розвитку інфраструктури», – наголошується у зверненні.

Найгірша ситуація – по західному та південному напрямках. Так, із західними регіонами місто нині сполучає потяг «Харків-Ужгород» (№ 235), що курсує лише двічі на тиждень.

Отже, враховуючи численні звернення громадян, звернення Спілки підприємців, орендарів та власників Сумської області міська рада просить Міністерство інфраструктури та його очільника Андрія ПИВОВАРСЬКОГО, вжити невідкладних заходів щодо якнайшвидшого вирішення питання налагодження залізничного сполучення Сум із містами західної, центральної та південної України. Зокрема, запровадити щоденне пряме пасажирське залізничне сполучення зі Львовом, Івано-Франківськом, Трускавцем, Ужгородом; із Одесою та Миколаєвом – два рази на тиждень, а у курортний період по парних або непарних числах.

Відновити пряме пасажирське залізничне сполучення потягом № 100 («Мінськ-Запоріжжя») до Новоолексіївки по непарних числах, а у курортний сезон – щоденно.

Замінити сидячі вагони на плацкартні у потязі № 775К («Столичний Експрес»), який відправляється з Сум о 23:57.

Забезпечити додаткове пряме пасажирське залізничне сполучення міста з Харковом (7:00) та у зворотному напрямку (15:00 – 17:00) щоденно.


Iнформацiя опублiкована на сайтi www.sumy.ua
URL: http://meria.sumy.ua/index.php?newsid=48526
Дата документу: 31-03-2016
Усi права на матерiали, вмiщенi на цьому сайтi, належать
Виконавчому комітету Сумської міської ради
При використаннi iнформацiї
посилання на сайт www.sumy.ua обов'язкове.
© 2004 - 2015 роки