Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/meria.sumy.ua/engine/classes/templates.class.php on line 102 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/meria.sumy.ua/engine/modules/show.full.php on line 277 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/meria.sumy.ua/engine/modules/show.full.php on line 562 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/meria.sumy.ua/engine/modules/show.full.php on line 566 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/meria.sumy.ua/engine/classes/templates.class.php on line 420 До відома громадськості!
Мунiципальний iнформацiйний портал
Офiцiйний сайт Сумської міської ради / версiя до друку
майдан Незалежностi, 2, Суми, 40000
тел./факс: +38 (0542) 700-560
e-mail: rada@meria.sumy.ua
Оголошення > До відома громадськості!

До відома громадськості!


До відома громадськості!

Доводимо до відома громадськості, комунальних установ, підприємств, організацій, виконавчих органів Сумської міської ради, інших зацікавлених осіб, що у зв’язку з процедурою ліквідації департаменту містобудування та земельних відносин Сумської міської ради, яка відбувається на підставі рішення Сумської міської ради від 27.01.2016 №254-МР «Про затвердження структури апарату та виконавчих органів Сумської міської ради, їх загальної штатної чисельності», повноважним органом управління департаменту містобудування та земельних відносин Сумської міської ради є комісія з ліквідації департаменту містобудування та земельних відносин Сумської міської ради. Головою комісії є Войтенко В.В. Голова комісії та її члени представляють департамент у відносинах з третіми особами та виступають у суді від імені департаменту, який ліквідується.

З моменту утворення комісії до неї перейшли повноваження щодо управління департаментом містобудування та земельних відносин Сумської міської ради, у зв’язку з чим посадова особа Жук А.В. не є керівником департаменту містобудування та земельних відносин Сумської міської ради.


Iнформацiя опублiкована на сайтi www.sumy.ua
URL: http://meria.sumy.ua/index.php?newsid=48326
Дата документу: 3-03-2016
Усi права на матерiали, вмiщенi на цьому сайтi, належать
Виконавчому комітету Сумської міської ради
При використаннi iнформацiї
посилання на сайт www.sumy.ua обов'язкове.
© 2004 - 2015 роки