Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/smr/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 104 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/smr/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 277 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/smr/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 562 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/smr/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 566 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/smr/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 424 Круглий стіл в прес-центрі Воля Громади за участю міського голови
Мунiципальний iнформацiйний портал
Офiцiйний сайт Сумської міської ради / версiя до друку
майдан Незалежностi, 2, Суми, 40000
тел./факс: +38 (0542) 700-560
e-mail: rada@meria.sumy.ua
Міська влада > Круглий стіл в прес-центрі Воля Громади за участю міського голови

Круглий стіл в прес-центрі Воля Громади за участю міського голови


24 січня міський голова Геннадій Мінаєв взяв участь у засіданні круглого столу, на якому обговорювалася ситуація, що виникла в місті у зв’язку з розмовами навколо будівництва торгового комплексу на місці торгових рядів Центрального ринку - так званої в народі „клітки”. Міська влада публічно і прозоро оголосила свої думки, своє бачення майбутнього Центрального ринку.

24 січня міський голова Геннадій Мінаєв взяв участь у засіданні круглого столу, на якому обговорювалася ситуація, що виникла в місті у зв’язку з розмовами навколо будівництва торгового комплексу на місці торгових рядів Центрального ринку - так званої в народі „клітки”. Міська влада публічно і прозоро оголосила свої думки, своє бачення майбутнього Центрального ринку. Потрібно вести дискусію, розмовляти, домовлятися всім сторонам, зацікавленим у вирішенні цього питання, як-то підприємцям, що там торгують, дирекції ринку. „Ми з вами сьогодні тому і за круглим столом, що рішення ніякого ще не прийнято. Тож дискутуймо і виносимо спільне резюме”, - головна теза Геннадія Мінаєва. Міський голова оприлюднив своє бачення розвитку ринкових установ міста Суми, як центрів цивілізованої торгівлі у відповідності до загальноукраїнської тенденції. Існує державна програма реформування ринків в торгові комплекси. Саме таким шляхом йде місто Чернівці, де міський голова на минулому тижні був у відрядженні. Хоча всім підприємцям знайомі чернівецькі ринки часів 90-х років минулого століття. Можна ще наводити приклади багатьох, прогресивніших за Суми, міст України.

Найближчим часом великі торгові центри мають з’явитися в різних мікрорайонах міста. Тому міський голова висловлює свою особисту позицію і вважає, що саме торговий центр надасть можливість підприємця залишитися конкурентноспроможними у сучасних бізнес - відносинах і мати свої торгові зони в центрі міста. Це є шанс. Втім, міський голова наголосив, що без згоди підприємців, без юридичної гарантії захисту їх прав на період будівництва та на подальший час, ніяких розмов щодо будівництва торгового центру міська влада з керівництвом Центрального ринку вести не буде.


Iнформацiя опублiкована на сайтi www.sumy.ua
URL: http://meria.sumy.ua/index.php?newsid=4073
Дата документу: 24-01-2007
Усi права на матерiали, вмiщенi на цьому сайтi, належать
Виконавчому комітету Сумської міської ради
При використаннi iнформацiї
посилання на сайт www.sumy.ua обов'язкове.
© 2004 - 2015 роки