Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/meria/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 104 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/meria/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 277 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/meria/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 562 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/meria/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 566 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/meria/web/meria.sumy.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 424 Ніхто крім нас!
Мунiципальний iнформацiйний портал
Офiцiйний сайт Сумської міської ради / версiя до друку
майдан Незалежностi, 2, Суми, 40000
тел./факс: +38 (0542) 700-560
e-mail: rada@meria.sumy.ua
Події > Ніхто крім нас!

Ніхто крім нас!


Ніхто крім нас!2 серпня за сприяння міської влади колишні воїни-інтернаціоналісти відзначили День високомобільних десантних військ України.

В урочистостях, що відбулися біля Меморіального комплексу, що по вул. Г. Кондратьєва, взяли участь міський голова Олександр ЛИСЕНКО та секретар міської ради Тетяна ГОНЧАРЕНКО.

Ніхто крім нас!2 серпня за сприяння міської влади колишні воїни-інтернаціоналісти відзначили День високомобільних десантних військ України. В урочистостях, що відбулися біля Меморіального комплексу, що по вул. Г. Кондратьєва, взяли участь міський голова Олександр ЛИСЕНКО та секретар міської ради Тетяна ГОНЧАРЕНКО.

Міський голова, звертаючись до загалу, зазначив, що воїни у блакитних беретах завжди були і залишаються втіленням гідності й честі, відданості своєму народові та військовій присязі.

«Девіз «Ніхто крім нас» на все життя виховує в людині відповідальність та готовність прийти на допомогу тим, хто її потребує. Сьогодні ми є свідками того, як десантники, не шкодуючи свого здоров’я та життя, захищають цілісність України в зоні АТО», – наголосив Олександр Лисенко.

На знак світлої пам'яті тих, хто віддав своє життя, захищаючи рідну землю, увійшовши в безсмертя, міський голова запропонував схилити голови і вшанувати їх хвилиною мовчання.

На мітингу виступив колишній розвідник, ветеран 103-ї Повітряно-десантної дивізії Юрій Приходько.

Панахиду за загиблими провів духовник воїнів-інтернаціоналістів отець Максим.

До монументу уродженцям Сумщини, які загинули в Афганістані, та до погрудь Героїв Радянського Союзу присутні поклали квіти.


Iнформацiя опублiкована на сайтi www.sumy.ua
URL: http://meria.sumy.ua/index.php?newsid=40529
Дата документу: 4-08-2014
Усi права на матерiали, вмiщенi на цьому сайтi, належать
Виконавчому комітету Сумської міської ради
При використаннi iнформацiї
посилання на сайт www.sumy.ua обов'язкове.
© 2004 - 2015 роки