Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/matrixsu/domains/meria.sumy.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 104 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/matrixsu/domains/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 277 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/matrixsu/domains/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 562 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/matrixsu/domains/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 566 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/matrixsu/domains/meria.sumy.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 424 № 369-Р від 07.05.2010
Мунiципальний iнформацiйний портал
Офiцiйний сайт Сумської міської ради / версiя до друку
майдан Незалежностi, 2, Суми, 40000
тел./факс: +38 (0542) 700-560
e-mail: rada@meria.sumy.ua

369-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 369-Р від 07.05.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "07" травня 2010 р № 369-Р-Р

Про створення постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань пов’язаних з переплануванням та/або переобладнанням житлових та нежитлових приміщень на території міста Суми та по переведенню житлових приміщень (житлових будинків) у категорію нежитлових; нежитлових приміщень у категорію житлових; житлових будинків у будинки садибного типу

На виконання п. 2.2 додатку до рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2732 - МР «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно» та рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 03червня 2008 року №280 «Про затвердження Положення про порядок переведення житлових приміщень (житлових будинків) у категорію нежитлових; нежитлових приміщень у категорію житлових; житлових будинків у будинки садибного типу та складу комісії з цих питань», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Створити комісію з розгляду питань пов’язаних з переплануванням та/або переобладнанням житлових та нежитлових приміщень на території міста Суми та по переведенню житлових приміщень (житлових будинків) у категорію нежитлових; нежитлових приміщень у категорію житлових; житлових будинків у будинки садибного типу та затвердити її персональний склад згідно додатку.  
  2. Для розгляду окремих питань пов’язаних з переплануванням та/або переобладнанням житлових та нежитлових приміщень та по переведенню житлових приміщень (житлових будинків) у категорію нежитлових; нежитлових приміщень у категорію житлових; житлових будинків у будинки садибного типу, на підставі протоколу, до складу комісії можуть додатково залучатись представники інших виконавчих органів Сумської міської ради, установ та організацій, що здійснюють проектування, будівництво та обстеження об’єктів містобудування на території міста Суми для надання відповідних висновків та пропозицій. 
  3. Комісії приступити до роботи з моменту прийняття рішення виконавчого комітету «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.06.2008 року №280 «Про затвердження Положення про порядок переведення житлових приміщень (житлових будинків) у категорію нежитлових; нежитлових приміщень у категорію житлових; житлових будинків у будинки садибного типу та складу комісії з цих питань». 
  4. Засідання комісії проводити по понеділках о 10-00 год. за адресою: м. Суми, пл. Незалежності, 2, каб. 70. 
  5. За рішенням голови комісії, може проводитись позачергове засідання комісії, про дату і час проведення якого, секретар інформує членів комісії телефонограмою. 
  6. Про результати роботи комісії інформувати міського голову щоквартально. 
  7. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови м. Суми від 27.07.09 №598-Р «Про створення постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань пов’язаних з переплануванням та/або переобладнанням житлових приміщень на території міста Суми». 
  8. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [65,5 Kb] (cкачувань: 468) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 4-06-2010Iнформацiя опублiкована на сайтi www.sumy.ua
URL: http://meria.sumy.ua/index.php?newsid=20101
Дата документу: 4-06-2010
Усi права на матерiали, вмiщенi на цьому сайтi, належать
Виконавчому комітету Сумської міської ради
При використаннi iнформацiї
посилання на сайт www.sumy.ua обов'язкове.
© 2004 - 2015 роки