Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/matrixsu/domains/meria.sumy.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 104 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/matrixsu/domains/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 277 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/matrixsu/domains/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 562 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/matrixsu/domains/meria.sumy.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 566 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/matrixsu/domains/meria.sumy.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 424 № 354-Р від 30.04.2010
Мунiципальний iнформацiйний портал
Офiцiйний сайт Сумської міської ради / версiя до друку
майдан Незалежностi, 2, Суми, 40000
тел./факс: +38 (0542) 700-560
e-mail: rada@meria.sumy.ua

354-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 354-Р від 30.04.2010

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "30" квітня 2010 р № 354-Р-Р

Про випробування теплових мереж міста Суми підвищеним тиском

З метою запобігання поривів тепломереж в опалювальному періоді та відповідно до Правил технічної експлуатації електричних станцій та мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 13.06.03 р. № 296, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Провести з 11 травня по 31 травня 2010 року на тепломережах центральної частини міста, що забезпечується тепловою енергією від ТОВ «Сумитеплоенерго», та на тепломережах північної частини міста, що забезпечується тепловою енергією від котельні Північного промвузла, проводитимуться випробування підвищеним тиском (16 атмосфер) магістральних та (12 атмосфер) розподільчих теплових мереж, у зв’язку з чим гаряче водопостачання буде припинено. 
  2. Для виконання у повному обсязі випробування тепломереж, а також для запобігання пошкодженню внутрішніх систем опалення усім споживачам тепла: управлінню охорони здоров’я (Братушка О.В.), управлінню освіти та науки (Данильченко А.М.), управлінню житлової політики комунального господарства та благоустрою (Куц Я.В.):
    • До 13 години 11 травня 2010року у центральній та північній частинах міста встановити заглушки на теплопунктах для запобігання пошкодженню опалювальних приладів, бойлерів та трубопроводів до них.
    • На час випробування установити цілодобове чергування персоналу на теплопунктах.
  3. Управлінням: охорони здоров’я (Братушка О.В.), освіти та науки (Данильченко А.М.) на час випробування забезпечити галузеві об’єкти гарячою водою. 
  4. ТОВ «Сумитеплоенерго» (Пляцук Л.Д.) попередити усіх споживачів теплової енергії через засоби масової інформації щодо припинення гарячого водопостачання у зазначені терміни з причини випробування теплових мереж підвищеним тиском. 
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 6-05-2010Iнформацiя опублiкована на сайтi www.sumy.ua
URL: http://meria.sumy.ua/index.php?newsid=19983
Дата документу: 6-05-2010
Усi права на матерiали, вмiщенi на цьому сайтi, належать
Виконавчому комітету Сумської міської ради
При використаннi iнформацiї
посилання на сайт www.sumy.ua обов'язкове.
© 2004 - 2015 роки